Oyuncu Ekipman Önerileri | Giriş Seviyesi

Ekipmanlarını yenilemek isteyen veya oyuncu olmaya karar verip uygun fiyatlı ekipmanlarla işe başlamak isteyen dostlar. Bu yazıda sizlere bütçe dostu ve performans/fiyat oranı yüksek ekipmanları listeleyeceğim.

 

oyuncu-2Cooler Master CM310

Farenin kenarlarında, kaydırma tekerleğinde ve logosunda RGB aydınlatma yer alıyor. Bu bölgeleri 5 farklı ışık modu arasında istediğinizi seçip aydınlatabiliyorsunuz. Pixart A3325 sensör ile 10.000 DPI seviyesine çıkabiliyorsunuz eğer isterseniz 7 farklı DPI seviyesi arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Standart tuşlara ek 5 tane tuş bulunuyor. Bu tuşların tekerleğin arkasında olanlar ile DPI ve RGB aydınlatma özelliklerini kontrol edebiliyorsunuz fakat isterseniz farklı görevler için özelleştirebiliyorsunuz.

 

oyuncu-3Logitech G213 Prodigy

Ek medya tuşları, sıvı geçirmez yapısı ve RGB aydınlatması ile bence fiyatını gerçekten hak ediyor. Dahili avuç desteği bir diğer artısı fakat isteğe bağlı çıkarılıp takılamıyor. Logitech Gaming Software ile renk ayarı ve özel tuş ataması yapabiliyorsunuz. Programı kullanmadan oyun modu özelliğini açıp kapatabiliyorsunuz.

 

oyuncu-4

Kingston HyperX Cloud Stinger

Kulağı saran ve dışarıya ses vermeyen bir yapısı var. 50 mm ses sürücüsü bulunuyor ve mikrofonu başlangıç seviyesi için gayet yeterli seviyede. Çoğu oyuncu kulaklığında olduğu gibi bu kulaklık da bilgisayar (Mac & Windows) platformlarıyla tam uyumlu çalışıyor. Bunun yanında 90 derece dönüş açısı bulunuyor ve kafa ayarı yapılabiliyor.

 

oyuncu-1Logitech F310

Markanın gücü sayesinde çoğu oyuna desteği bulunuyor. Android TV ve Steam Big Picture desteği sayesinde televizyonunuz ile de kolayca kullanabiliyorsunuz. PlayStation kolları ile neredeyse tamamen aynı konsol düzenine sahip ve elinize güze oturuyor.

 

Yazı içeriğindeki teknik bilgiler ürünlerin tanıtım sitelerinden alınmaktadır. Kullanmış olduğum ve deneyimlediğim ürünlerle ilgili ek yorumlarım da son cümlelerde bulunmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir