Ben Kimim?

Abimin aldığı masaüstü bilgisayar ile yazılım dünyasına adım attım. Sonsuz dünyayı resmeden somut bir olgu oldu benim için bilgisayar. Donanıma ve onu işe yarar hale getiren yazılıma olan merakım bu sayede her geçen gün daha da arttı.

Liseye başladığımda farklı fikirler kafamı kurcalamaya devam ediyordu. Bilgisayarı içine alan her konu hakkında az da olsa bir fikrim vardı. Fikirlerimi konu başlıkları için yazı hazırlayarak geliştirdiğimi fark ettim çünkü yazı hazırlarken her ayrıntıyı araştırıyordum. Editörlük yapmaya bu şekilde başladı. Çoğu insanın ismini bile duymadığı sitelere yüzlerce makale yazdım. Daha sonrasında arkadaşlarımla birlikte bir site açmak aklıma geldi fakat lise yıllarında bana destek olacak derecede yakın bir arkadaşım yoktu. Bu yüzden açtığım birçok siteyi ve bloğu zaman ve içerik yetersizliğinden kapattım.

Lisenin son yılına geldiğimde ise hayatımın kadınıyla tanıştım ve görüşlerim değişmeye başladı. Tek başıma bir şeyleri başarabileceğime olan inancım arttı fakat bir kaç girişim daha tembelliğim yüzünden yarıda kaldı.

Üniversite ise benim için bir diğer dönüm noktası oldu. Öz güvenimin yükselmesine ve kendime olan inancımın artmasını sağladı. Tabii ki bu noktaya gelene kadar teknoloji dünyasını yakından takip ediyordum. Şuan BTÜ | Mekatronik Mühendisliği bölümüne devam ediyorum. Önümüzdeki yıllar ne gösterir bilemem ama her zaman teknolojinin hayatımda olacağına eminim.

Saygılarımla